Skocz do zawartości

Urzędnicy Komisji Europejskiej chcą wprowadzić nowe przepisy, które ograniczą dostępność e-papierosów i e-liquidów.

Europejska Inicjatywa Swobodnego Chmurzenia "European Free Vaping Initiative"

Witaj na Swiatpapierosow.pl E-Papierosy Forum

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Witaj na Swiatpapierosow.pl E-Papierosy Forum, jak większość for internetowych wymagamy rejestracji na forum aby przeglądać jego całą zawartość oraz aktywnie uczestniczyć jako część społeczności.

Proces rejestracji jest bardzo prosty i nie wymaga dużo czasu.
Jako użytkownik naszego forum Świat E-Papierosów będziesz miał możliwość:
  • pisania nowych tematów i odpowiadania na istniejące
  • subskrybować tematy i otrzymywać powiadomienia na maila
  • wysyłania wiadomości do innych użytkowników forum
  • korzystania z shoutboxa (czatu)
  • brania udziału w konkursach z nagrodami
  • czytania zawartości wszystkich działów na forum (część z nich wymaga rejestracji)
  • dostęp do forumowego bazarku
  • grania w gry forumowe
  • wpisania się na mapie e-palaczy
  • .....
Jeżeli będziesz miał jakieś pytanie przed rejestracją napisz e-mail: artur @ swiatpapierosow.pl
Ekipa swiatpapierosow.pl

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Nowy sklep internetowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   nsb

nsb

Nie bić jestem nowy

• E-Palacze
  • Pip
  • 10 postów
  • E-papierosy:

Wiele

Napisano 10 luty 2014 - 20:56

Witam,

Na początek kilka słów wstępu. Nazywam się Michał Dziewoński, zajmuje się głównie reklamą firm w internecie, a mój brat sprzedaje e-faje w sklepie stacjonarnym- nie wiem dlaczego dopiero teraz, ale postanowiliśmy połączyć siły w sprzedaży w internecie. Od 01.2013 jestem aktywnym i zapalonym e-palaczem, którego też wkurzają niektóre rozwiązania sklepów. Zarejestrowałem się na forum, ponieważ będę miał tu do czynienia z ludźmi wiedzącymi dużo więcej o elektronicznych papierosach i liquidach ode mnie- liczę na Waszą wyrozumiałość i na wstępie zaznaczam- chcę zrobić sklep, który będzie Wam odpowiadał, jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze propozycje. Z okazji otwarcia do wygrania będzie Tablet 7" i zapewne jakieś e-faje :)

Przejdźmy do sedna :)

Otwieramy nowy sklep internetowy dla e-palaczy, w skrócie chcę postawić na darmową wysyłkę(przy przedpłacie, ze względów bezpieczeństwa) i szeroki asortyment, infolinię online. 

I tutaj mam prośbę do Was! Jakie marki/produkty chcielibyście zobaczyć w sklepie? Liczę na inne odpowiedzi niż mild i volish, gdyż standardowe już posiadamy. 

Druga prośba- jakie rozwiązania chcielibyście zobaczyć w sklepie internetowym, który Wam odpowiada?

Z góry dziękuję za wyrozumiałość i odpowiedzi, zachęcam do dyskusji, a moderatorów przepraszam jeśli post jest w złym dziale(wydawał mi się najodpowiedniejszy)- ale ludzie, to mój pierwszy post :)

REKLAMA

#2 OFFLINE   Darko

Darko

Forumowy Zgrywus

• Moderatorzy
  • 5429 postów

Napisano 10 luty 2014 - 21:05

Dopóki rozmawiamy sobie tutaj tak bez szczegółów myślę,że dział odpowiedni.

W razie gdybyś zechciał oficjalnie rozpocząć działalność wtedy musisz wystąpić do administratora o status sprzedawcy i dostaniesz swój kącik ;) 

Liczę na inne odpowiedzi niż mild i volish, gdyż standardowe już posiadamy.

Tak jeżeli chciałbyś cos innego do zdecydowanie wszelkie mildowo/volishowe tematy odpadają.

Musiałbyś się zainteresować topowym teraz tematem Fastech czyli chińska ofensywa klonów :D

#3 OFFLINE   NOWICJUSZE

NOWICJUSZE

!!!!!!!

• E-Palacze
  • PipPipPipPipPip
  • 1774 postów
  • E-papierosy:

Najlepsze rurki elektroniczne i mechaniczne 22mm i Box.

• Parowniki:

Kayfunowate i CCCP ;)

Napisano 10 luty 2014 - 21:17

Tylko inwestowanie/kupowanie w Fasttech nie zawsze wychodzi na dobre.Niby można za taniochę kupić,ale gorzej z jakością.Po co problemy z potencjalnymi reklamacjami?

Lepiej znaleźć porządnego dystrybutora.

Stawiam na hangsena,kangertech,smoka.

W asortymencie np.mody Vamo,Innokin iTaste SVD,SiD,jakieś mechaniki.Aromaty TPA,bazy,coś dla majsterkowiczów czyli sznurki,druty,części zapasowe.

#4 OFFLINE   nsb

nsb

Nie bić jestem nowy

Autor tematu
  • E-Palacze
  • Pip
  • 10 postów
  • E-papierosy:

Wiele

Napisano 10 luty 2014 - 21:40

Fasttech odpada, miałem kilka takich w rękach, więcej z tym problemów niż pożytku.

Ogólnie do tej pory sprzedawaliśmy Chica, czyli m.in. mild i volish-z okazji wejścia w internet chcemy poszerzyć ofertę o inne dobre produkty, lecz potrzebujemy tu Waszych rad, bo sam mając to pod nosem nie korzystałem z innych marek :)

Dzięki @Nowicjusz ! - właśnie myślałem o hangsenie i smooke- godne polecenia?

EDIT:

Zapomniałem, przed samym otwarciem sklepu int na pewno poproszę o swój kącik- dzięki! :)

Użytkownik nsb edytował ten post 10 luty 2014 - 21:45

#5 OFFLINE   Darko

Darko

Forumowy Zgrywus

• Moderatorzy
  • 5429 postów

Napisano 10 luty 2014 - 21:58

Fastech-a wskazałem nie jako dostawcę tylko jako przykład asortymentu a sprawę doboru dostawcy pozostawiam Tobie to już Twój biznes skąd zamówisz :D

Zmieniając wygodny układ z grupą CHIC i chcąc wypłynąć na bardziej niezależne i urozmaicone wody podejmujesz ryzyko znalezienia sumiennego producenta/dostawcy ;) Znając rynek e-p pewnie orientujesz się,że niektóre sklepy z ciekawym asortymentem nie uniknęły wpadek z produktami i musiały ponieść jakieś koszty z tym związane.

#6 OFFLINE   misiek0408

misiek0408

mesh-smak i moc

• Content Team
  • PipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Gadu-Gadu:nie pamiętam
  • E-papierosy:

S.I.D;Twist 1100;JGM;Szagster;Bagua(klon);Chi You(klon);iTaste VTR ============

• Parowniki:

GbB V2;JMG22;Kraken;Nautilus(upgrade Vochu);"The Russian";Vision Eternity;Chimbus V5;Vivi Nova Tank v2;iClear 30;

Napisano 10 luty 2014 - 22:02

Jakie marki/produkty chcielibyście zobaczyć w sklepie?

Dobrze zaopatrzony dział dla majsterkowiczów np siatka mesh TMC ,dobrej jakości sznurki , druty oporowe Kanthal A1, zapasowe baniaczki do popularnych parowników, grzałki itp.

Duży wybór aromatów i baz np. TPA ,Atmos Lab :locomotive:

#7 OFFLINE   nsb

nsb

Nie bić jestem nowy

Autor tematu
  • E-Palacze
  • Pip
  • 10 postów
  • E-papierosy:

Wiele

Napisano 10 luty 2014 - 22:03

Zgadza się, trzeba testować rozwiązania i jestem całkowicie za tym. Jednak raczej będę stawiał na jakość, przy czym szukał jak najniższej ceny.

Marzą się Wam jakieś 'funkcjonalności' sklepu?

Dobrze zaopatrzony dział dla majsterkowiczów np siatka mesh TMC ,dobrej jakości sznurki , druty oporowe Kanthal A1, zapasowe baniaczki do popularnych parowników, grzałki itp.

Duży wybór aromatów i baz np. TPA ,Atmos Lab :locomotive:

Jesteś mi w stanie podać konkretnie jakie są dobre sznurki, będę wiedział czego dokładnie szukać? :)

#8 OFFLINE   misiek0408

misiek0408

mesh-smak i moc

• Content Team
  • PipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Gadu-Gadu:nie pamiętam
  • E-papierosy:

S.I.D;Twist 1100;JGM;Szagster;Bagua(klon);Chi You(klon);iTaste VTR ============

• Parowniki:

GbB V2;JMG22;Kraken;Nautilus(upgrade Vochu);"The Russian";Vision Eternity;Chimbus V5;Vivi Nova Tank v2;iClear 30;

Napisano 10 luty 2014 - 22:11

Jesteś mi w stanie podać konkretnie jakie są dobre sznurki,

http://www.ekowool.com/assortment5

#9 OFFLINE   thorn_pl

thorn_pl

AirSoft Player

• Moderatorzy
  • 1223 postów
  • E-papierosy:

GP ART Kurvinox, Infinity PRO, Śrubokręt_PL, JM16, Hektor, VV Flat, Caravela HCIGAR, USB VV Passthrough, Nemesis Alu+

• Parowniki:

Kajtek, Kraken, AGA-S, Cobra, Tumbler, ET, Ajat v2, 901 VHV, Phoenix, Davide, bezmostkowiec LR, Double Barrel, SMOK RDA, Sigelei 8

Napisano 10 luty 2014 - 22:21

Jeżeli chcesz mieć "oryginalny" sklep musisz mieć konkretny asortyment:

• baterie typu EGO ze stabilizacją,
  • mody mechaniczne
  • mody VV
  • e-fajki
  • boxy
  • atomizery
  • kartomizery
  • sznurki, siatki, druty, taśmy 
  • akumulatory
  • ładowarki
  • etui
  • bazy
  • aromaty
  • liquidy
  • butelki
  • strzykawki
  • i całą masę innych pierdół 

Rózne marki, gwarancja, serwis - ot takie minimalne wymagania :)

#10 OFFLINE   Zyziu

Zyziu

trollica :)

• Moderatorzy
  • 9688 postów
  • Gadu-Gadu:5125235
  • E-papierosy:

lambo v4, vamo 5, 69, pisces, twist

• Parowniki:

#rebuildable: kayfun 3.1, igo-L, rsst, pulse-g, taifun gt, dream, ithaka
    #gotowce: davide S, liquinator, vivi

Napisano 10 luty 2014 - 22:29

Druga prośba- jakie rozwiązania chcielibyście zobaczyć w sklepie internetowym, który Wam odpowiada?

• przejrzyste menu z przemyslanymi kategoriami dla łatwego odszukania co nas interesuje
  • sortowanie - nowosci, ceny, nazwa (w sumie to standard)
  • opisy sprzedawanych produktów ze zdjęciami czyli dane techniczne + info co to jest + instrukcje używania (dla przykładu nigdzie nie widziałam opisu jak się wkłada kicka do moda :) )
  • w opisie powinien byc link do kompatybilnych akcesoriów (np pasujące grzalki do oglądanego parownika) - ja czasami mam takie wątpliwości
  • rabat dla forumowiczy ;)

#11 OFFLINE   nsb

nsb

Nie bić jestem nowy

Autor tematu
  • E-Palacze
  • Pip
  • 10 postów
  • E-papierosy:

Wiele

Napisano 10 luty 2014 - 22:39

Ok, odpowiedziało Was dopiero kilku, a już naświetliliście pewne cele, do których będziemy z czasem dążyć :)

Widzę, że jest zainteresowanie mod'ami- czy to dlatego, że wypowiadają się same stare wygi? Będziemy w takim razie w miarę możliwości wspierać majsterkowiczów, więc szykuje mi się trochę zabawy, rozkręcania i testowania, bo szczerze mówiąc zawsze miałem na to ochotę, a nigdy nie próbowałem!  :thankyou:

Jeśli chodzi o liquidy, chcę postawić na spory wybór i dobrą cenę- jednak nie mogą być złej jakości, macie jakieś propozycje, które chętnie szybko przetestuję?

#12 OFFLINE   Darko

Darko

Forumowy Zgrywus

• Moderatorzy
  • 5429 postów

Napisano 10 luty 2014 - 22:56

Widzę, że jest zainteresowanie mod'ami- czy to dlatego, że wypowiadają się same stare wygi?

Spora grupa waperów po pewnym czasie poszukuje... innych doznań ... chciałem napisać czegoś lepszego ale przecież jest tez sporo osób którym wystarcza tradycyjna bateria i tradycyjny parownik i nie poszukują modów. więc i asortyment musi być zróżnicowany czy tam wypośrodkowany ;)

Co do liquidow ech ile ludzi tyle opinii ale chyba hangsen zdominował rynek (pod różnymi nazwami), Boge tez ma ciekawe smaczki.

#13 OFFLINE   nsb

nsb

Nie bić jestem nowy

Autor tematu
  • E-Palacze
  • Pip
  • 10 postów
  • E-papierosy:

Wiele

Napisano 10 luty 2014 - 23:12

Kenthal A1 już się załatwia w rolkach, mam nadzieję, że będzie tanio!

Z sznurkami też coś wymyślimy.

Co sądzicie o polskich bazach z Inawery? 

Słyszeliście o aromatach Capella i Flavor West?

Spora grupa waperów po pewnym czasie poszukuje... innych doznań ... chciałem napisać czegoś lepszego ale przecież jest tez sporo osób którym wystarcza tradycyjna bateria i tradycyjny parownik i nie poszukują modów. więc i asortyment musi być zróżnicowany czy tam wypośrodkowany ;)

Co do liquidow ech ile ludzi tyle opinii ale chyba hangsen zdominował rynek (pod różnymi nazwami), Boge tez ma ciekawe smaczki.

O 'ziemskich' bateriach i clearomizerach na pewno nie zapomnimy. Będzie trzeba postawić na Hangsena? :)

#14 OFFLINE   adaś

adaś

Całkiem oblatany

• E-Palacze
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisano 10 luty 2014 - 23:21

Będzie trzeba postawić na Hangsena?

Hangsen jest popularnym lq..ale nie każdemu pasuje to po 1 po 2 ludziki lubia też zmiany,zamknięcie się tylko w hangsenach nie jest wydaje mi sie dobrym rozwiazaniem

Ja na poczatku wapowałem na hangsenach,poprzez kinga,blue mist...a ostatnio bardzo mi podchodza lq golden pipe.

aaaa co do asortymentu..nie za dużo sklepów posiada batki evod1000 które akurat mi bardzo sie zawsze podobały:)

Użytkownik adam_rudasl edytował ten post 10 luty 2014 - 23:23

#15 OFFLINE   nsb

nsb

Nie bić jestem nowy

Autor tematu
  • E-Palacze
  • Pip
  • 10 postów
  • E-papierosy:

Wiele

Napisano 10 luty 2014 - 23:28

Hangsen jest popularnym lq..ale nie każdemu pasuje to po 1 po 2 ludziki lubia też zmiany,zamknięcie się tylko w hangsenach nie jest wydaje mi sie dobrym rozwiazaniem

Ja na poczatku wapowałem na hangsenach,poprzez kinga,blue mist...a ostatnio bardzo mi podchodza lq golden pipe.

aaaa co do asortymentu..nie za dużo sklepów posiada batki evod1000 które akurat mi bardzo sie zawsze podobały:)

Nie chodziło o ograniczenie się do hangsena, a obowiązkowe dołączenie go. Też nie lubię cały czas kopcić tych samych płynów :)

#16 OFFLINE   bezi2

bezi2

Dusza towarzystwa

• E-Palacze
  • PipPipPipPip
  • 715 postów
  • E-papierosy:

JMG22+ JM22 V2;
    GbB 22+ GP PAPS v.2,5(FT);
    Senisis 20+ Matan Mod;
    Origen+ GP PAPS v.2,5(FT);
    GkmF 20 v.2+ Jm22 v.1;
    Kayfun Lite plus+ CorvinusS*;
    Kayfun 3.1 (Hc)+ Caravela (FT);
    RSST z pigułą+ Jm22 v.1;
    IGO-L +Egzo Box KIS Dario;
    io6+ eGo Twist 650mAh.

Napisano 10 luty 2014 - 23:45

Hejka w dzisejszych czasach liczy się komperatywność - macie mody vw to potrzebne baterie o dużych pojemnościach i przeciętnych prądach. Macie mechaniorki to zciągnijcie dobre baterie wysokoprądowe, pastę ernesto, śrubki mosiężne podkładki, neodymy, dremele, włukninę do satynki, mierniki.
Macie atomizery RBA dawać sznurki TMC, Silica, khantal a1, taśmy oporowe, palniki, igły, szpikulce, małe wkrętaki itd...
Macie Atomki RDA załatwcie dużo różnej długości dripów oraz watę bocoton.

Wysłane z mojego Kruger&Matz Live za pomocą Taptalka

#17 OFFLINE   nsb

nsb

Nie bić jestem nowy

Autor tematu
  • E-Palacze
  • Pip
  • 10 postów
  • E-papierosy:

Wiele

Napisano 11 luty 2014 - 11:36

Sznurki jakiej grubości są najczęściej używane? 1;2;2,5?

#18 OFFLINE   adaś

adaś

Całkiem oblatany

• E-Palacze
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisano 11 luty 2014 - 11:56

Od 01.2013 jestem aktywnym i zapalonym e-palaczem,

Z całym szacunkiem..ale coś ty robił cały rok?...

Odpowiadajac na pytanie

Sznurki 1/2/2.5/3

#19 OFFLINE   reinevan

reinevan

Całkiem oblatany

• E-Palacze
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • E-papierosy:

EGO; Twist; Spiner; Lambo 4.0, S.I.D. Stingray mod (klon)

• Parowniki:

vivi nova slim; visione CC, authentic EE2, vivi nova stv, innokin iclear30, davide bdc anyvape, aspire et bdc, kayfun 3.1 ehpro, vision victory bcc (prezent od e-dym)

Napisano 11 luty 2014 - 12:08

Co do funkcjonowania sklepu. Oczywistością jest, że nie można mieć za dużo towaru i zbyt różnorodnego asortymentu "na raz" (zamrożenie dużej ilości gotówki w towarze bywa ryzykowne). Godnym przemyślenia jest jednak poszukanie możliwości wprowadzenia "zamówień specjalnych" czyli ofert towaru, którego na co dzień w sklepie nie ma, ale na zamówienie sklep może go dla klienta ściągnąć w jakimś rozsądnym czasie i za rozsądną cenę.

Ponadto poszukałbym kontaktu z polskimi producentami wszelkiej maści modów, bo dostęp do polskich produkcji jest dość ograniczony (głównie zamówienia na forach internetowych).

#20 OFFLINE   bezi2

bezi2

Dusza towarzystwa

• E-Palacze
  • PipPipPipPip
  • 715 postów
  • E-papierosy:

JMG22+ JM22 V2;
    GbB 22+ GP PAPS v.2,5(FT);
    Senisis 20+ Matan Mod;
    Origen+ GP PAPS v.2,5(FT);
    GkmF 20 v.2+ Jm22 v.1;
    Kayfun Lite plus+ CorvinusS*;
    Kayfun 3.1 (Hc)+ Caravela (FT);
    RSST z pigułą+ Jm22 v.1;
    IGO-L +Egzo Box KIS Dario;
    io6+ eGo Twist 650mAh.

Napisano 11 luty 2014 - 12:15

Sznurki jakiej grubości są najczęściej używane? 1;2;2,5?

Do RBA typu Kayfun najczęściej kładę 2,0 TMC ale wchodzi też 2,5 (gdy robimy 2*2 lub 2,5*2) jeśli 2*1 to sznur 3 mm - ale wd mnie lepiej sprawdzają się sznury 2mm

Do RDA jednak wolę watę z upraw ekologicznych wybielaną bezchlorowo tzw bocoton.

Pozdrawiam.